кавові машини Saeco, еспресо кавоварки для дому і офісу, HoReCa | FRANK-COFFEE
Головна
Про компанію
автоматичні машини
Ручні кавові машини
Кавомолки
б/у обладнання
Обладнання кафе бар
Газові кавоварки
Кава
Чай
Шоколадні фонтани
Посуд
Аксесуари
оптовим покупцям
ремонт і обслуговування
Карта сайта
Корисна інформація
Доставка
Мобільна кав’ярня
Оренда фонтанів
контакти
 
13-03-2013 Акція "весняний розпродаж"
Акція весняний розпродаж кавоварок Delonghi та Saeco,зниження цін на весь модельний ряд!кавоварка Delonghi 21.110w всього за 5500 грн знижка 35%всього залишилось 10 кавоварок!поспішай придбати кавові машини Delonghi та Saeco)
13-02-2012 Три джерела кавового розмаїття
Каву зазвичай поділяють на три сорти: арабіку, робусту і мокко. Останній має попит у вищих колах. Робуста трохи кислуватий, протікання містить більший відсоток кофеїну, гіркувата, але дуже ароматна арабіка. Тому для приготування кавового напою часто використовують їх суміш.
18-05-2011 Корисні якості зеленої кави
У світі канадські вчені дослідили, що вживання зеленої кави спияє схудненю, та кращим самопочуттям людини. Процес дослідження показав, що зелена кава розщеплюється в організмі людини, на відміну від кофеїну, який міститься у звичайні каві. Отже, можна зробити висновок, що каву не тільки можна використовувати, як напиток, а препарат для схуднення.
 
+38 |096| 77777-40
Xelsis

Saeco Xelsis Evo Stainless Steel HD 8954/09

Надрукувати
Супер-кофеварка останнього покоління, кавова машина Philips Saeco Xelsis Digital ID, відрізняється високою надійністю, незвичайною легкістю у використанні і простотою обслуговування. Виконаний з металу каркас кавоварки, спеціально звукоізольований і оброблений панелями з високоякісної неіржавіючої сталі. Презентабельний вигляд і щонайширші функціональні можливості знайдуть гідне застосування як на сучасній кухні, так і в приймальні кабінету керівника.
Ціна: 26400 грн.
Детальніше...
 

Saeco Xelsis Class Black HD8943/19

Надрукувати

Кавова машина Philips Saeco Xelsis Black SLX 5870 – новітній суперавтоматичний апарат для використання в домашных умовах. Інженерам-розробникам компанії Philips Saeco вдалося реалізувати в моделях лінії Xelsis найсучасніший функціонал і  ефективно вирішити проблему смакових переваг користувачів. Philips Saeco Xelsis була представлена увазі європейських любителів еспрессо в кінці жовтня 2009 року, сьогодні ця кавової машини класу «premium» доступна вітчизняним поклонникам якісних кавових напоїв.

Повністю автоматичні кофемашини Philips Saeco Xelsis відрізняються найбільшою увагою до індивідуальних звичок і переваг користувачів. Щонайширші можливості настройок і регулювань кофемашини вдалим чином поєднуються з простотою і легкістю експлуатації. Xelsis SLX 5870 BK здатна запам'ятати до шести варіацій кавових напоїв для шести різних користувачів і надає кожному з них можливість готувати улюблені напої дотиком до однієї сенсорної кнопки. Таким чином, до 36 різних напоїв можуть бути приготовані апаратом в автоматичному режимі, завдяки новаторській системі управління «One Touch».

Детальніше...
 
УКР
EspressoTop50.com
Rambler's Top100
TheCoffeeIndex.com

Купити кавову машину, кавомолоку, каву, еспрессо

Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Хіміків, 10
тел. +38 |096| 77777-40

skype:  kofemashiny
e-mail: frank-coffee@ukr.net

Ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант професійного чи б/у обладнання, еспрессо, кави, кавоварок і також можемо здійснити їх доставку в міста України: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Луцьк, Рівне, Чернівці, Суми, Ужгород, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Макіївка, Вінниця, Сімферополь, Севастополь, Херсон, Чернігів, Черкаси, Горлівка, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Кременчук, Біла Церква та ін.

©2009-2012. Україна. FRANK-COFFEE. Всі права збережено.
Тут створюють сайти