кавові машини Saeco, еспресо кавоварки для дому і офісу, HoReCa | FRANK-COFFEE
Головна
Про компанію
автоматичні машини
Ручні кавові машини
Кавомолки
б/у обладнання
Обладнання кафе бар
Газові кавоварки
Кава
Чай
Шоколадні фонтани
Посуд
Аксесуари
оптовим покупцям
ремонт і обслуговування
Карта сайта
Корисна інформація
Доставка
Мобільна кав’ярня
Оренда фонтанів
контакти
 
13-03-2013 Акція "весняний розпродаж"
Акція весняний розпродаж кавоварок Delonghi та Saeco,зниження цін на весь модельний ряд!кавоварка Delonghi 21.110w всього за 5500 грн знижка 35%всього залишилось 10 кавоварок!поспішай придбати кавові машини Delonghi та Saeco)
13-02-2012 Три джерела кавового розмаїття
Каву зазвичай поділяють на три сорти: арабіку, робусту і мокко. Останній має попит у вищих колах. Робуста трохи кислуватий, протікання містить більший відсоток кофеїну, гіркувата, але дуже ароматна арабіка. Тому для приготування кавового напою часто використовують їх суміш.
18-05-2011 Корисні якості зеленої кави
У світі канадські вчені дослідили, що вживання зеленої кави спияє схудненю, та кращим самопочуттям людини. Процес дослідження показав, що зелена кава розщеплюється в організмі людини, на відміну від кофеїну, який міститься у звичайні каві. Отже, можна зробити висновок, що каву не тільки можна використовувати, як напиток, а препарат для схуднення.
 
Gaggia
Jura
Saeco
Spidem
La Cimbali
Bianchi
Faema
BIALETTI
Fiorenzato
Lavazza
illy
Delonghi
Bosch
La Marzocco
Cunill
DeLonghi ECAM 21.110.W
+38 |096| 77777-40
Кавові еспресо машини La Cimbali
 
Кавові еспресо машини La Cimbali
Світовий лідер у виробництві професійних кавових машин з 1912 року.
LaCimbali була заснована в Італії, недалеко від Мілану, і має найбільшу площу в світі, призначену для виробництва професійних кавових машин, з 4 заводів і 75000 квадратних метрів в цілому, з яких покриваються 40000 кв.м. Якість — еспрессо найвищих стандартів. Престиж — устаткування LaCimbali працює в кращих закладах світу. Виняткова надійність.
Унікальна конструкція теплообмінника дозволяє добитися ідеального результату з будь-якої кавової суміші. Надзвичайні пристрасть до якості і талант до інновацій привели компанію стати послом культури у всьому світі кави еспрессо.


Кавомолка La Cimbali MD 7/SA Grinder

Надрукувати

 Професійна автоматична кавомолка-дозатор La Cimbali MD 7/SA Grinder призначена для забезпечення якісного рівномірного помолу і точного дозування видаваних порцій меленої кави для приготування напою. Продуктивність 9 кг/година. Тип жорен конічні titanium carbonate.

 

Ціна: 16900 грн.
Детальніше...
 

Кавомолка La Cimbali MD 6SA Grinder

Надрукувати
 Професійна автоматична кавомолка-дозатор La Cimbali MD 6SA Grinder призначена для забезпечення якісного рівномірного помолу і точного дозування видаваних порцій меленої кави для приготування напою. Продуктивність 9 кг/година. Тип жорен конічні titanium carbonate.
Ціна: 18200 грн.
Детальніше...
 

Кавомолка La Cimbali MD Magnum on Demand Touch

Надрукувати
 Професійна автоматична кавомолка La Cimbali MD Magnum on Demand Touch призначена для забезпечення якісного рівномірного помолу і точного дозування видаваних порцій меленої кави для приготування напою. Продуктивність 13 кг/година. Тип жорен конічні titanium carbonate.
Ціна: 28600 грн.
Детальніше...
 

Кавомолка La Cimbali Magnum Grinder

Надрукувати
 Професійна автоматична кавомолка-дозатор La Cimbali MD Magnum Grinder призначена для забезпечення якісного рівномірного помолу і точного дозування видаваних порцій меленої кави для приготування напою. Продуктивність 11 кг/година. Тип жорен плоско-паралельні titanium carbonate.
Ціна: 20800 грн.
Детальніше...
 

Кавомолка La Cimbali Conic TE

Надрукувати
 Професійна автоматична кофемолка-дозатор La Cimbali MD Conic Grinder призначена для забезпечення якісного рівномірного помолу і точного дозування видаваних порцій меленої кави для приготування напою. Продуктивність 12 кг/година. Тип жорен конічні titanium carbonate.
Ціна: 33800 грн.
Детальніше...
 

Електричний підігрівач чашок La Cimbali

Надрукувати
 Електричний підігрівач чашок від компанії La Cimbali.
Детальніше...
 

Охолоджувач молока з підігрівом чашок La Cimbali

Надрукувати
 Охолоджувач молока з підігрівом чашок від компанії La Cimbali: висока якість виконання, безвідмовність у роботі, просто незамінна річ для бару чи ресторану.
Детальніше...
 

Електричний підігрівач чашок La Cimbali Slim

Надрукувати
 Корпус - нержавіюча сталь, два відділення для підігріву чашок, у верхній частині корпусу є  додаткова платформа з обмежувачем для підігріву чашок. У передній частині корпусу пульт управління.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M39 GT Dosatron Turbosteam DT/3

Надрукувати
 Представлена новинка - професійна високопродуктивна кофемашина цієї серії - M39 Dosatron викликала фурор.
Ціна: 171600 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M39 GT Dosatron DT/2

Надрукувати
 Серія M39- ще один велетенський крок вперед у вдосконаленні технології приготування эспрессо, зроблений компанією La CIMBALI.
Ціна: 148200 грн.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 30
УКР
EspressoTop50.com
Rambler's Top100
TheCoffeeIndex.com

Купити кавову машину, кавомолоку, каву, еспрессо

Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Хіміків, 10
тел. +38 |096| 77777-40

skype:  kofemashiny
e-mail: frank-coffee@ukr.net

Ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант професійного чи б/у обладнання, еспрессо, кави, кавоварок і також можемо здійснити їх доставку в міста України: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Луцьк, Рівне, Чернівці, Суми, Ужгород, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Макіївка, Вінниця, Сімферополь, Севастополь, Херсон, Чернігів, Черкаси, Горлівка, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Кременчук, Біла Церква та ін.

©2009-2012. Україна. FRANK-COFFEE. Всі права збережено.
Тут створюють сайти