кавові машини Saeco, еспресо кавоварки для дому і офісу, HoReCa | FRANK-COFFEE
Головна
Про компанію
автоматичні машини
Ручні кавові машини
Кавомолки
б/у обладнання
Обладнання кафе бар
Газові кавоварки
Кава
Чай
Шоколадні фонтани
Посуд
Аксесуари
оптовим покупцям
ремонт і обслуговування
Карта сайта
Корисна інформація
Доставка
Мобільна кав’ярня
Оренда фонтанів
контакти
 
13-03-2013 Акція "весняний розпродаж"
Акція весняний розпродаж кавоварок Delonghi та Saeco,зниження цін на весь модельний ряд!кавоварка Delonghi 21.110w всього за 5500 грн знижка 35%всього залишилось 10 кавоварок!поспішай придбати кавові машини Delonghi та Saeco)
13-02-2012 Три джерела кавового розмаїття
Каву зазвичай поділяють на три сорти: арабіку, робусту і мокко. Останній має попит у вищих колах. Робуста трохи кислуватий, протікання містить більший відсоток кофеїну, гіркувата, але дуже ароматна арабіка. Тому для приготування кавового напою часто використовують їх суміш.
18-05-2011 Корисні якості зеленої кави
У світі канадські вчені дослідили, що вживання зеленої кави спияє схудненю, та кращим самопочуттям людини. Процес дослідження показав, що зелена кава розщеплюється в організмі людини, на відміну від кофеїну, який міститься у звичайні каві. Отже, можна зробити висновок, що каву не тільки можна використовувати, як напиток, а препарат для схуднення.
 
Gaggia
Jura
Saeco
Spidem
La Cimbali
Bianchi
Faema
BIALETTI
Fiorenzato
Lavazza
illy
Delonghi
Bosch
La Marzocco
Cunill
Saeco Talea Ring Plus Amber
+38 |096| 77777-40
Кавові еспресо машини La Cimbali
 
Кавові еспресо машини La Cimbali
Світовий лідер у виробництві професійних кавових машин з 1912 року.
LaCimbali була заснована в Італії, недалеко від Мілану, і має найбільшу площу в світі, призначену для виробництва професійних кавових машин, з 4 заводів і 75000 квадратних метрів в цілому, з яких покриваються 40000 кв.м. Якість — еспрессо найвищих стандартів. Престиж — устаткування LaCimbali працює в кращих закладах світу. Виняткова надійність.
Унікальна конструкція теплообмінника дозволяє добитися ідеального результату з будь-якої кавової суміші. Надзвичайні пристрасть до якості і талант до інновацій привели компанію стати послом культури у всьому світі кави еспрессо.


Професійна кавова машина La Cimbali M29 Basic C2

Надрукувати
La Cimbali M29 Basic C2 (C3)

 Корпус із забарвленої нержавіючої сталі. Спеціальний немагнітний сплав. Об'єм бойлера 10 л.; 2 групи протоки еспрессо; автоматичне регулювання рівня води у бойлері; вбудована помпа (volumetric pump); датчик тиску; датчик рівня води у бойлері; підігрів чашок; 1 кран подачі окропу; 2 крана подачі пари. Під замовлення електропідігрів чашок.

Ціна: 78000 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавоварка La Cimbali M29 Start C/2

Надрукувати
 

 

 Компактна напівавтоматична кавоварка La Cimbali M29 START. M29 START значно менша ніж традиційні машини з двома групами, є ідеальною моделлю для приміщень з обмеженим простором. Корпус із забарвленої нержавіючої сталі. Спеціальний  сплав. Об'єм бойлера 5 л.; 2 групи протоки еспресо; автоматичне регулювання рівня води у бойлері; економайзер гарячої води (economizer ®); вбудована помпа (volumetric pump); датчик тиску; датчик рівня води у бойлері; підігрів чашок; 1 кран подачі окропу; 1 кран подачі пари.

Ціна: 63700 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M39 TE Classic C/2

Надрукувати

 

 

 

Якісно новий рівень для традиційних кофемашин - з серією M39 компанія La CIMBALI знову підвищує планку якості у виробництві устаткування для приготування класичного італійського эспрессо.

Ціна: 104000 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M21 Junior DT/1

Надрукувати

La Cimbali, автоматична ріжкова кавова машина, M21 Junior D1Компактна одногрупна професійна кофемашина La Cimbali, M21 Junior D1. Автоматичне підкачування води в бойлер, датчик тиску, 4 програмуючих напої.

Сімейство JUNIOR - компактні одногрупові професійні кавоварки, призначені для експлуатації в невеликих барах і кафе і місцях з обмеженим простором.           

 

                                           

                             

 

                                 

Ціна: 52000 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M21 Junior S/1

Надрукувати

La Cimbali, автоматична ріжкова кавова машина, M21 Junior D1Компактна одногрупна професійна кофемашина La Cimbali, M21 Junior D1. Автоматичне підкачування води в бойлер, датчик тиску, 4 програмуючих напої.          

 

                                           

Ціна: 41600 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина la Cimbali M29 Selectron DT2

Надрукувати
Кавоварка laCimbali M29 Selectron DT2

Кавоварка прийшла на зміну популярній і чудово зарекомендувавшій себе в суворих умовах експлуатації серії М28, серія М29 представлена повним спектром простих і надійних високопродуктивних ковових машин від повнорозмірних, до компактних моделей. Цю серію, що зберегла в собі всі достоїнства попередньою, відрізняє новий ергономічний дизайн, вдосконалені вузли, понижене споживання електроенергії без втрати продуктивності. 

Ціна: 98800 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M39 TE Dosatron DT/2

Надрукувати

Кавоварка laCimbali M39 Dosatron DT2

 

 

Серія M39 - ще один велетенський крок вперед у вдосконаленні технології приготування эспрессо, зроблений компанією La CIMBALI.

 

 

Ціна: 135200 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M39 TE Dosatron Turbosteam Milk4 DT/2

Надрукувати
Кавоварка laCimbali M39 Dosatron DT2Серія M39 - ще один велетенський крок вперед у вдосконаленні технології приготування эспрессо, зроблений компанією La CIMBALI.

 

Ціна: 143780 грн.
Детальніше...
 

Супер автоматична La Cimbali S39 Barsystem Turbosteam

Надрукувати
Ця автоматична кавової машини S39 Barsystem S10 Turbosteam виробництва LA CIMBALI призначена для приготування кави. Такі апарати широко використовуються в барах і кафе. У моделі S39 Barsystem S10 Turbosteam тип використовуваної кави – зерновий. Щоб швидко переходити від приготування еспрессо до капучино, в кавовій машині є система швидка пара, яка забезпечує утворення пари в бойлері практично вмить. Для того, щоб при приготуванні напою використовувалася тільки свіжомелена кава, в цій моделі кофемашини є вбудована кофемолка. При цьому ємкість контейнера для зерен – 2400.
Ціна: 208000 грн.
Детальніше...
 

Супер автоматична La Cimbali S39 Barsystem MilkPS

Надрукувати
Приготування кави еспрессо, капучино, звичайної кави, сподіваючись і інших гарячих напоїв проводиться натисненням однієї кнопки. Кофемашини серії S39 BARSYSTEM в базовій комплектації оснащені двома вбудованими кофемолками, додатково може бути встановлена третя кофемолка, забезпечені рідкокристалічним дисплеєм, (додатково можуть бути оснащені сенсорним дисплеєм) електронною системою програмування до 18 видів різних напоїв. Для поліпшення характеристик пари і кип'ятку, Серія S39 BARSYSTEM обладнана системою Smart Boiler (патент La Cimbali) завдяки якій поліпшується працездатність машини у момент пікових навантажень, а також новою розробкою компанії - системою Termodrive - дозволяючий апаратний регулювати температуру в групі протоки не вимикаючи машину. Русифіковане меню дозволяє з легкістю змінювати і встановлювати різні режими і настройки, а система самодиагностики машини повідомить про несправності і неполадки, а також нагадає користувачеві про необхідність включенийія циклу автоматичної промивки машини.
Ціна: 195000 грн.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 30 з 30
УКР
EspressoTop50.com
Rambler's Top100
TheCoffeeIndex.com

Купити кавову машину, кавомолоку, каву, еспрессо

Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Хіміків, 10
тел. +38 |096| 77777-40

skype:  kofemashiny
e-mail: frank-coffee@ukr.net

Ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант професійного чи б/у обладнання, еспрессо, кави, кавоварок і також можемо здійснити їх доставку в міста України: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Луцьк, Рівне, Чернівці, Суми, Ужгород, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Макіївка, Вінниця, Сімферополь, Севастополь, Херсон, Чернігів, Черкаси, Горлівка, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Кременчук, Біла Церква та ін.

©2009-2012. Україна. FRANK-COFFEE. Всі права збережено.
Тут створюють сайти