кавові машини Saeco, еспресо кавоварки для дому і офісу, HoReCa | FRANK-COFFEE
Головна
Про компанію
автоматичні машини
Ручні кавові машини
Кавомолки
б/у обладнання
Обладнання кафе бар
Газові кавоварки
Кава
Чай
Шоколадні фонтани
Посуд
Аксесуари
оптовим покупцям
ремонт і обслуговування
Карта сайта
Корисна інформація
Доставка
Мобільна кав’ярня
Оренда фонтанів
контакти
 
13-03-2013 Акція "весняний розпродаж"
Акція весняний розпродаж кавоварок Delonghi та Saeco,зниження цін на весь модельний ряд!кавоварка Delonghi 21.110w всього за 5500 грн знижка 35%всього залишилось 10 кавоварок!поспішай придбати кавові машини Delonghi та Saeco)
13-02-2012 Три джерела кавового розмаїття
Каву зазвичай поділяють на три сорти: арабіку, робусту і мокко. Останній має попит у вищих колах. Робуста трохи кислуватий, протікання містить більший відсоток кофеїну, гіркувата, але дуже ароматна арабіка. Тому для приготування кавового напою часто використовують їх суміш.
18-05-2011 Корисні якості зеленої кави
У світі канадські вчені дослідили, що вживання зеленої кави спияє схудненю, та кращим самопочуттям людини. Процес дослідження показав, що зелена кава розщеплюється в організмі людини, на відміну від кофеїну, який міститься у звичайні каві. Отже, можна зробити висновок, що каву не тільки можна використовувати, як напиток, а препарат для схуднення.
 
Gaggia
Jura
Saeco
Spidem
La Cimbali
Bianchi
Faema
BIALETTI
Fiorenzato
Lavazza
illy
Delonghi
Bosch
La Marzocco
Cunill
Saeco Odea Go Акция
+38 |096| 77777-40
Кавові еспресо машини La Cimbali
 
Кавові еспресо машини La Cimbali
Світовий лідер у виробництві професійних кавових машин з 1912 року.
LaCimbali була заснована в Італії, недалеко від Мілану, і має найбільшу площу в світі, призначену для виробництва професійних кавових машин, з 4 заводів і 75000 квадратних метрів в цілому, з яких покриваються 40000 кв.м. Якість — еспрессо найвищих стандартів. Престиж — устаткування LaCimbali працює в кращих закладах світу. Виняткова надійність.
Унікальна конструкція теплообмінника дозволяє добитися ідеального результату з будь-якої кавової суміші. Надзвичайні пристрасть до якості і талант до інновацій привели компанію стати послом культури у всьому світі кави еспрессо.


Професійна кавова машина La Cimbali M39 HD DT3

Надрукувати
 La Cimbali серія M39. Ще один велетенський крок вперед у вдосконаленні технології приготування еспрессо, зроблений компанією La CIMBALI. Якісно новий рівень для традиційних кавова машина - з серією M39 компанія La CIMBALI знов підвищує планку якості у виробництві устаткування для приготування класичного італійського еспрессо.
Ціна: 166400 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M39 GT Dosatron Turbosteam DT/2

Надрукувати
 Серія M39. Якісно новий рівень для традиційних кавова машина - з серією M39 компанія La CIMBALI знов підвищує планку якості у виробництві устаткування для приготування класичного італійського еспрессо.
Ціна: 158600 грн.
Детальніше...
 

Автоматична кавова машина La Cimbali Q10 MilkPS/11

Надрукувати

 Нова серія суперавтоматичних кавова машина Q10 - це компактні моделі невеликої продуктивності для закладів, де денна продуктивність, що рекомендується, - близько 100 чашок еспрессо. Суперавтомати Q10 - це: компактний розмір, суперсучасний зовнішній вигляд, простота в експлуатації і вражаючі технічні характеристики.

 Машина стандартно оснащена однією вбудованою кофемолкою, при цьому передбачена можливість установки додаткової кофемолки. З відмітних особливостей цього суперавтомата: два бойлери, виконаних за технологією SmartBoiler; один призначений для приготування кави і кип'ятку, другий – для приготування пари. Модель Q10 випускається в двох модифікаціях: Q10 – з кнопковим управлінням і Q10 Touch – з кольоровим сенсорним дисплеєм.

Ціна: 114400 грн.
Детальніше...
 

Автоматична кавова машина La Cimbali Q10 Chokolate & Spetialities MilkPS/11

Надрукувати
 Нова серія суперавтоматичних кавова машина Q10  - це компактні моделі невеликої продуктивності для закладів, де денна продуктивність, що рекомендується, - близько 100 чашок еспрессо.
Суперавтомати Q10 - це: компактний розмір, суперсучасний зовнішній вигляд, простота в експлуатації і вражаючі технічні характеристики.
Машина стандартно оснащена однією вбудованою кофемолкою, при цьому передбачена можливість установки додаткової кофемолки. З відмітних особливостей цього суперавтомата:  два бойлери, виконаних за технологією SmartBoiler; один призначений для приготування кави і кип'ятку, другий – для приготування пари.
Модель Q10 випускається в двох модифікаціях: Q10 – з кнопковим управлінням і Q10 Touch – з кольоровим сенсорним дисплеєм.
Ціна: 124800 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M24 Premium C/3

Надрукувати
 Нова серія кавова машина Cimbali M24 Premium C/2 - це трьохпостова повнорозмірна напівавтоматична кавоварка, що має вишуканий сучасний зовнішній вигляд завдяки корпусу з полірованої неіржавіючої сталі і чорних лакованих вставок, а також ретельно розробленої панелі управління групою протоки. Завдяки збалансованим температурним характеристикам групи, M24 здатна забезпечити високу якість еспрессо з будь-якою кавовою сумішшю і в будь-яких робочих умовах.
Ціна: 93080 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M24 Premium C/2

Надрукувати
 Нова серія кавова машина Cimbali M24 Premium - це двопостова повнорозмірна напівавтоматична кавоварка, що має вишуканий сучасний зовнішній вигляд завдяки корпусу з полірованої неіржавіючої сталі і чорних лакованих вставок, а також ретельно розробленої панелі управління групою протоки. Завдяки збалансованим температурним характеристикам групи, M24 здатна забезпечити високу якість еспрессо з будь-якою кавовою сумішшю і в будь-яких робочих умовах. С
Ціна: 80600 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M29 Start C2 La Cimbali M24 Plus DT/3

Надрукувати
 Нова серія кавова машина Cimbali M24 Plus - це повнорозмірна автоматична кавоварка, що має вишуканий сучасний зовнішній вигляд завдяки корпусу з полірованої неіржавіючої сталі і чорних лакованих вставок, а також ретельно розробленої панелі управління групою протоки. Завдяки збалансованим температурним характеристикам групи, M24 здатна забезпечити високу якість еспрессо з будь-якою кавовою сумішшю і в будь-яких робочих умовах. Серія M24 проста у використанні і характеризується високою продуктивністю. Кофемашини оснащені краном кип'ятку з неіржавіючої сталі і двома різноспрямованими кранами подачі пари, також з неіржавіючої сталі, із збільшеним радіусом обертання і зручним кутом нахилу. Всі версії мають панелі управління групою з електромеханічними кнопками протоки, а у версії з дозованими протокою натиснення кнопки протоки супроводжується підсвічуванням світлодіодом. Автоматичні кофемашини Plus забезпечені мікропроцесором, завдяки якому оператор може легко запрограмувати і ізменіть дози кави. Неіржавіюча сталь в робочій зоні дозволяє швидко і ефективно проводити очищення машини. Внутрішні вузли і компоненти M24 легко доступні для всіх операцій обслуговування. M24 оброблена з використанням технології Ruveco Теch, це спеціальне покриття всіх частин машини, які вступають в контакт з водою і парою, що значно знижує ризик попадання важких металів в напої, і гарантує максимально можливий рівень безпеки харчових продуктів
 
Ціна: 119340 грн.
Детальніше...
 

Професійна кавова машина La Cimbali M24 Plus DT/2

Надрукувати
 Нова серія кавова машина Cimbali M24 Plus повнорозмірні автоматичні, має вишуканий сучасний зовнішній вигляд завдяки корпусу з полірованої неіржавіючої сталі і чорних лакованих вставок, а також ретельно розробленої панелі управління групою протоки. Завдяки збалансованим температурним характеристикам групи, M24 здатна забезпечити високу якість еспрессо з будь-якою кавовою сумішшю і в будь-яких робочих умовах. Серія M24 проста у використанні і характеризується високою продуктивністю. Кофемашини оснащені краном кип'ятку з неіржавіючої сталі і двома різноспрямованими кранами подачі пари, також з неіржавіючої сталі, із збільшеним радіусом обертання і зручним кутом нахилу. Всі версії мають панелі управління групою з електромеханічними кнопками протоки, а у версії з дозованими протокою натиснення кнопки протоки супроводжується підсвічуванням світлодіодом. Автоматичні кофемашини Plus забезпечені мікропроцесором, завдяки якому оператор може легко запрограмувати і ізменіть дози кави. Неіржавіюча сталь в робочій зоні дозволяє швидко і ефективно проводити очищення машини. Внутрішні вузли і компоненти M24 легко доступні для всіх операцій обслуговування. M24 оброблена з використанням технології Ruveco Теch, це спеціальне покриття всіх частин машини, які вступають в контакт з водою і парою, що значно знижує ризик попадання важких металів в напої, і гарантує максимально можливий рівень безпеки харчових продуктів
 
Ціна: 93600 грн.
Детальніше...
 

Автоматична кавова машина La Cimbali M1 MilkPS

Надрукувати
La Cimbali M1 MilkPS
Електронний контроль продажів; програмований дозований розлив кави і окропу; 2 кавомолки; 8 кофенапоїв; 1 кран окропу; 1 кран пари; Smart boiler; (Turbosteam ® - для автоматичного спінювання та підігріву молока); автоматична мийка групи; автоматична мийка молочної лінії.
Ціна: 145600 грн.
Детальніше...
 

Охолоджувач молока La Cimbali Frigomilk

Надрукувати
 Охолоджувач молока для барів, ресторанів, кафе об'ємом 3 л , живлення від мережі
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 11 - 20 з 30
УКР
EspressoTop50.com
Rambler's Top100
TheCoffeeIndex.com

Купити кавову машину, кавомолоку, каву, еспрессо

Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Хіміків, 10
тел. +38 |096| 77777-40

skype:  kofemashiny
e-mail: frank-coffee@ukr.net

Ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант професійного чи б/у обладнання, еспрессо, кави, кавоварок і також можемо здійснити їх доставку в міста України: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Луцьк, Рівне, Чернівці, Суми, Ужгород, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Макіївка, Вінниця, Сімферополь, Севастополь, Херсон, Чернігів, Черкаси, Горлівка, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Кременчук, Біла Церква та ін.

©2009-2012. Україна. FRANK-COFFEE. Всі права збережено.
Тут створюють сайти