кавові машини Saeco, еспресо кавоварки для дому і офісу, HoReCa | FRANK-COFFEE
Головна
Про компанію
автоматичні машини
Ручні кавові машини
Кавомолки
б/у обладнання
Обладнання кафе бар
Газові кавоварки
Кава
Чай
Шоколадні фонтани
Посуд
Аксесуари
оптовим покупцям
ремонт і обслуговування
Карта сайта
Корисна інформація
Доставка
Мобільна кав’ярня
Оренда фонтанів
контакти
 
13-03-2013 Акція "весняний розпродаж"
Акція весняний розпродаж кавоварок Delonghi та Saeco,зниження цін на весь модельний ряд!кавоварка Delonghi 21.110w всього за 5500 грн знижка 35%всього залишилось 10 кавоварок!поспішай придбати кавові машини Delonghi та Saeco)
13-02-2012 Три джерела кавового розмаїття
Каву зазвичай поділяють на три сорти: арабіку, робусту і мокко. Останній має попит у вищих колах. Робуста трохи кислуватий, протікання містить більший відсоток кофеїну, гіркувата, але дуже ароматна арабіка. Тому для приготування кавового напою часто використовують їх суміш.
18-05-2011 Корисні якості зеленої кави
У світі канадські вчені дослідили, що вживання зеленої кави спияє схудненю, та кращим самопочуттям людини. Процес дослідження показав, що зелена кава розщеплюється в організмі людини, на відміну від кофеїну, який міститься у звичайні каві. Отже, можна зробити висновок, що каву не тільки можна використовувати, як напиток, а препарат для схуднення.
 
Gaggia
Jura
Saeco
Spidem
La Cimbali
Bianchi
Faema
BIALETTI
Fiorenzato
Lavazza
illy
Delonghi
Bosch
La Marzocco
Cunill
Saeco Odea Go Акция
+38 |096| 77777-40

Історія Еспрессо

Надрукувати
Еспрессо - італійське фольклорне слово, яке має переклад «давай, давай» або «швидше, швидше».
У 1901году  Луїджі Беццера запатентував першу в світі машину эспрессо, що створювала великий тиск пари. Вода під тиском пропускалася через кавовий порошок, і кава готувалася дуже швидко. Напій виходив дуже міцним, насиченим і ароматним. Так з’явився напій эспрессо. Кавова машина Луїджі була створена для скорочення часу кавових перерв на підприємстві.

У 1905 році Десидеріо Павоні придбав патент Беццера і почав експериментувати з температурою і тиском води та пари при приготуванні кави. Тиск в 8-9 Бар дав найкращий результат, що стало основою для эспрессо.
З 1922 року почалося загальне поширення бізнесу эспрессо машин.  У 1932 році  Сан Марко став ініціатором тенденції стилю «Деко» в дизайні эспрессо машин. Кожна фірма-виробник вважала своїм обов'язком слідувати цьому стилю.
У 1936 році було засновано «Симонеллі» (Simonelli), яка почала проводити эспрессо машини середньої і високої продуктивності.
У 1938 році М. Кремонезі розробив поршневий насос, який під тиском подавав гарячу воду на порошок кави, що вирішило проблему підгорілого присмаку кави, властивого для апаратів Павоні.
Сучасні эспрессо машини датуються 1947 роком, коли Гаджіа  представив першу машину, яка подавала воду на каву дозовано, під тиском 8 Бар і вище, та мала низьку вартість. Павоні та інші компанії використовують в своїх виробах революційну систему, розроблену Гаджіа. Справжній эспрессо, яким ми його знаємо, починає широко поширюватися світом. У 1956 році «Gaggia Gilda» розробила придатну для домашнього використання двохважільну поршневу одногрупну машину.
У 1961 році Фаєма випускає революційну машину «E61», що має керований ротаційний насос і теплообмінник.
У 1985 році «Старбакс» поставили першу эспрессо машину в магазині в Сієтлі.
У 1989 Акорто (Acorto) запропонували першу повну опцій (вбудована система охолодження молока, можливість вибору опцій спінювання) і комерційно вигідну автоматичну эспрессо машину.
У 1991 році Saeco пропонує першу автоматичну эспрессо машину для використання в домашніх умовах і в невеликих офісах.
У 1994 році Solis випускає SL90, що є одній з перших повністю автоматичних эспрессо машин для дому.
Час приготування кави эспрессо, сьогодні, складає приблизно 25-30 секунд. Це і відіграло головну роль в швидкому поширенні такого способу приготування кави. Капучіно - це кава эспрессо з шапкою збитого молока (італ. cappuccino - ковпак, капюшон).
 
Наступна >
УКР
EspressoTop50.com
Rambler's Top100
TheCoffeeIndex.com

Купити кавову машину, кавомолоку, каву, еспрессо

Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Хіміків, 10
тел. +38 |096| 77777-40

skype:  kofemashiny
e-mail: frank-coffee@ukr.net

Ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант професійного чи б/у обладнання, еспрессо, кави, кавоварок і також можемо здійснити їх доставку в міста України: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Луцьк, Рівне, Чернівці, Суми, Ужгород, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Макіївка, Вінниця, Сімферополь, Севастополь, Херсон, Чернігів, Черкаси, Горлівка, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Кременчук, Біла Церква та ін.

©2009-2012. Україна. FRANK-COFFEE. Всі права збережено.
Тут створюють сайти