кавові машини Saeco, еспресо кавоварки для дому і офісу, HoReCa | FRANK-COFFEE
Головна
Про компанію
автоматичні машини
Ручні кавові машини
Кавомолки
б/у обладнання
Обладнання кафе бар
Газові кавоварки
Кава
Чай
Шоколадні фонтани
Посуд
Аксесуари
оптовим покупцям
ремонт і обслуговування
Карта сайта
Корисна інформація
Доставка
Мобільна кав’ярня
Оренда фонтанів
контакти
 
13-03-2013 Акція "весняний розпродаж"
Акція весняний розпродаж кавоварок Delonghi та Saeco,зниження цін на весь модельний ряд!кавоварка Delonghi 21.110w всього за 5500 грн знижка 35%всього залишилось 10 кавоварок!поспішай придбати кавові машини Delonghi та Saeco)
13-02-2012 Три джерела кавового розмаїття
Каву зазвичай поділяють на три сорти: арабіку, робусту і мокко. Останній має попит у вищих колах. Робуста трохи кислуватий, протікання містить більший відсоток кофеїну, гіркувата, але дуже ароматна арабіка. Тому для приготування кавового напою часто використовують їх суміш.
18-05-2011 Корисні якості зеленої кави
У світі канадські вчені дослідили, що вживання зеленої кави спияє схудненю, та кращим самопочуттям людини. Процес дослідження показав, що зелена кава розщеплюється в організмі людини, на відміну від кофеїну, який міститься у звичайні каві. Отже, можна зробити висновок, що каву не тільки можна використовувати, як напиток, а препарат для схуднення.
 
Gaggia
Jura
Saeco
Spidem
La Cimbali
Bianchi
Faema
BIALETTI
Fiorenzato
Lavazza
illy
Delonghi
Bosch
La Marzocco
Cunill
DeLonghi ECAM 21.110.W
+38 |096| 77777-40
Кавові машини Gaggia
Еспресо кавоварки Gaggia

GAGGIA SPA є всесвітньо відомим виробником кавових машин для домашнього і професійного використання. GAGGIA - символ надійності, традицій і комфорту. Історія компанії починається з 1902 року, коли Ачиль Гаджіа починає перші розробки апаратів для приготування кави. 5 вересня 1938 року ним був отриманий патент № 365726 на виробництво кавоварок, що виключають застосування пари для приготування кави. Цю дату можна рахувати вдень народження кави "еспрессо".
Його оригінальна ідея полягала в тому, що саме вода під тиском подається через свіжозмелену каву. У 1947 році Ачиль Гаджіа зареєстрував компанію по виробництву "еспрессо" кавоварок, яка і сьогодні носить ім'я свого засновника. Компанія постійно удосконалює конструкції апаратів, зберігаючи при цьому свої традиції в технології рецептурі приготування кави еспресо. Все це дає нам упевненість в тому, що GAGGIA весь час матиме високу динаміку розвитку .


Кавова машина Gaggia Unica

Надрукувати
Автоматична кавова машина Gaggia Unica,  для домашнього використання або для установки в приймальні у керівника, просто натисніть на кнопку, і кавоварка змеле кавові зерна, відміряє правильну кількість кави і приготувати Вашу улюблену каву безпосередньо в чашку.
Детальніше...
 

Автоматична кавова машина GAGGIA ACCADEMIA

Надрукувати

 Кавової машини Gaggia Accademia — нове дітище бренду Gaggia, яким творці можуть по праву гордитися. Ця кавова машина класу А, виготовлена за швейцарським стандартом з урахуванням всіх екологічних, економічних і ергономічних вимог. Вона уміє більше, ніж будь-яка з її попередниць. Працюючи як на зерновій, так і на меленій каві і володіючи унікальною системою збивання молока, вона відкриває нові горизонти в приготуванні кавових напоїв.

 

 

Ціна: 28800 грн.
Детальніше...
 
УКР
EspressoTop50.com
Rambler's Top100
TheCoffeeIndex.com

Купити кавову машину, кавомолоку, каву, еспрессо

Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Хіміків, 10
тел. +38 |096| 77777-40

skype:  kofemashiny
e-mail: frank-coffee@ukr.net

Ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант професійного чи б/у обладнання, еспрессо, кави, кавоварок і також можемо здійснити їх доставку в міста України: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Луцьк, Рівне, Чернівці, Суми, Ужгород, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Макіївка, Вінниця, Сімферополь, Севастополь, Херсон, Чернігів, Черкаси, Горлівка, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Кременчук, Біла Церква та ін.

©2009-2012. Україна. FRANK-COFFEE. Всі права збережено.
Тут створюють сайти