кавові машини Saeco, еспресо кавоварки для дому і офісу, HoReCa | FRANK-COFFEE
Головна
Про компанію
автоматичні машини
Ручні кавові машини
Кавомолки
б/у обладнання
Обладнання кафе бар
Газові кавоварки
Кава
Чай
Шоколадні фонтани
Посуд
Аксесуари
оптовим покупцям
ремонт і обслуговування
Карта сайта
Корисна інформація
Доставка
Мобільна кав’ярня
Оренда фонтанів
контакти
 
13-03-2013 Акція "весняний розпродаж"
Акція весняний розпродаж кавоварок Delonghi та Saeco,зниження цін на весь модельний ряд!кавоварка Delonghi 21.110w всього за 5500 грн знижка 35%всього залишилось 10 кавоварок!поспішай придбати кавові машини Delonghi та Saeco)
13-02-2012 Три джерела кавового розмаїття
Каву зазвичай поділяють на три сорти: арабіку, робусту і мокко. Останній має попит у вищих колах. Робуста трохи кислуватий, протікання містить більший відсоток кофеїну, гіркувата, але дуже ароматна арабіка. Тому для приготування кавового напою часто використовують їх суміш.
18-05-2011 Корисні якості зеленої кави
У світі канадські вчені дослідили, що вживання зеленої кави спияє схудненю, та кращим самопочуттям людини. Процес дослідження показав, що зелена кава розщеплюється в організмі людини, на відміну від кофеїну, який міститься у звичайні каві. Отже, можна зробити висновок, що каву не тільки можна використовувати, як напиток, а препарат для схуднення.
 
Gaggia
Jura
Saeco
Spidem
La Cimbali
Bianchi
Faema
BIALETTI
Fiorenzato
Lavazza
illy
Delonghi
Bosch
La Marzocco
Cunill
Saeco Talea Ring Plus Amber
+38 |096| 77777-40
Delonghi

Кавоварка Delonghi ECAM 22.110.SB

Надрукувати
Нова панель управління кавоварки Delonghi ECAM 22.110.SB дозволяє приготувати будь-який тип кави простим нажанієм кнопки. Просте обертання ручки дозволяє збільшити або зменшити фортецю кави. Натисненням кнопки можна вибрати маленьку або велику порцію.
Система Каппучино з неіржавіючої сталі дозволяє отримати насичену пінку для прекрасного напою.
Контейнер для зерен з кришкою, що зберігає аромат.
Ціна: 11280 грн.
Детальніше...
 

Кавоварка Delonghi ECAM-23.210 W

Надрукувати
Компактна кавова машина Delonghi ECAM 23.210.W
Cистема Cappuccino для приготування капучино.
Запатентована система CRF (компактність, надійність, свіжість) – завжди тільки свіжа і ароматна кава.
Знімний центральний блок приготування – велика довговічність і простота експлуатації. Завдяки чому очищення кофемашини проводиться без необхідності використання хімічних миючих засобів і сервісного обслуговування.
Нова вбудована безшумна кофемолка з установками на 13 ступенів помелу.
Унікальна система управління Easy Tronic – простота і зручність.
Можливість індивідуальної настройки: рівня фортеці від 6 до 14 г кави на чашку, температури напою, кількості води.
Регульований дозатор від 86 мм до 142 мм у висоту.
Цифровий дисплей з піктограмами.
Приготування кави з цілих і мелених зерен.
Цикл попереднього змочування кави перед приготуванням для максимальної екстракції аромату і смаку.
Можливість приготування 2-х чашок кавою одночасно.
Кришка контейнера длякава, що зберігає аромат.
Ціна: 12300 грн.
Детальніше...
 

Кавоварка Delonghi ECAM-22.110.B

Надрукувати

Характеристики

Тиск помпи: 15 Бар

Швидка пара
Безшумна кавомолка (13 ступенів помелу)
Знімний піддон для крапель з індикатором
рівня води
Знімний резервуар для води (1.8 л)
Ємкість контейнера для зерен: 250 г
Вибір 1/2 чашки
Програма очищення від накипу
Контейнер для кавової гущі на 14 чашок
Кнопка включення/виключення
Функція Stand-by
Функція енергозбереження

Акція!
Ціна: 11520 грн.
Детальніше...
 

Кавоварка Delonghi ESAM 6700

Надрукувати
Суперавтоматична кавова машина Delonghi ESAM 6700 PrimaDonna Avant виконана в корпусі з неіржавіючої сталі на якому не залишаються сліди відбитків пальців з сенсорним управлінням. Запатентована система «Automatic cappuccino»: для приготування каппучино, кава з молоком по-італійськи і «латте-маккьято», гаряче молоко всього одним дотиком! Каппучинатор також оснащений запатентованою системою автоматичного очищення - все що потрібно зробити - просто натиснути на кнопку CLEAN. Індивідуальна настройка рецепту приготування кави ніколи ще не була така проста. Виберіть велику, середню або маленьку порцію, спробуйте міцний або середній смак, посилений або легкий аромат, гарячу або теплу каву. Окрема кнопка для вибору "довгої" кави. Регульована висота блоку подачі кави для чашок різної висоти від 95 мм до 155 мм. Знімний контейнер для молока, який можна зберігати в холодильнику. Функція енергозбереження - перехід в режим очікування з нульовим енергоспоживанням. Нова вбудована безшумна кавомолка з установками на 13 ступенів подрібнення. Новий запатентований термоблок для підтримки коректної і постійної температури еспрессо, має компактний розмір і є повністю знімним. Завдяки чому очищення кофемашини проводиться без необхідності використання хімічних миючих засобів і сервісного обслуговування. Унікальна система CRF (Компактність, Надійність, Свіжість) – в якій застосована запатентована система приготування – Tubeless, блок приготування у момент помелу піднімається прямо до кофемолки, і забирає свіжозмелену каву безпосередньо, без використання трубок або воронок. Там же здійснюється процес попереднього змочування, завдяки чому виходить завжди свіжа, бездоганна кава.
Ціна: 29520 грн.
Детальніше...
 

Кавоварка Delonghi ESAM 6620 PrimaDonna

Надрукувати
Суперавтоматична кавової машини Delonghi ESAM 6620 PrimaDonna виконана в корпусі з неіржавіючої сталі на якому не остаються сліди відбитків пальців. Запатентована система «Automatic cappuccino»: для приготування каппучино, кава з молоком по-італійськи і «латте-маккьято» всього одним дотиком. Каппучинатор також оснащений запатентованою системою автоматичного очищення - все що потрібно зробити - просто натиснути на кнопку CLEAN. Нова вбудована безшумна кофемолка з установками на 13 ступенів подрібнення. Новий запатентований термоблок для підтримки коректної і постійної температури еспрессо. Унікальна система CRF (Компактність, Надійність, Свіжість) – в якій застосована запатентована система приготування – Tubeless, блок приготування у момент помелу піднімається прямо до кофемолки, і забирає свіжозмелену каву безпосередньо, без використання трубок або воронок. Там же здійснюється процес попереднього змочування, завдяки чому виходить завжди свіжий, бездоганнийкава. Функція енергозбереження - перехід в режим очікування з нульовим енергоспоживанням.
Ціна: 20000 грн.
Детальніше...
 

Кавова машина Delonghi ECAM 23.420.SB

Надрукувати
Знімний центральний блок приготування – велика довговічність і простота експлуатації. Завдяки чому очищення кофемашини проводиться без необхідності використання хімічних миючих засобів і сервісного обслуговування. Нова вбудована безшумна кофемолка з установками на 13 ступенів помелу. Унікальна система управління Easy Tronic – простота і зручність! Можливість індивідуальної настройки: рівня фортеці від 6 до 14 г кави на чашку, температури напою, кількості води. Регульований дозатор від 86 мм до 142 мм у висоту. 2-рядковий дисплей з піктограмами. Можливість установки російської мови. Приготування кави з цілих і мелених зерен. Цикл попереднього змочування кави перед приготуванням для максимальної екстракції аромату і смаку. Програмоване включення і виключення. Можливість приготування 2-х чашок кавою одночасно. Лічильник приготованих чашок кави. Кришка контейнера для кави, що зберігає аромат. Новий запатентований термоблок для підтримки коректною і постійноютемператури еспрессо. Фільтр для води. Знімний резервуар для води (1,8 л). Програми автоматичного промивання і видалення накипи. Програмування жорсткості води. Функція енергозбереження: перехід в режим очікування з нульовим енергоспоживанням.
Ціна: 12500 грн.
Детальніше...
 

Кавова машина Delonghi ECAM 23.210.B

Надрукувати
Компактна кавова машина Delonghi з системою Cappuccino. Запатентована система CRF (компактність, надійність, свіжість) – завжди тільки свіжа і ароматна кава. Знімний центральний блок приготування – велика довговічність і простота експлуатації. Унікальна система управління Easy Tronic – простота і зручність. Можливість індивідуальної настройки температури напою, кількості води і рівня фортеці кави від 6 до 11 грам на 1 чашку і від 10 до 14 грам на 2 чашки. Регульований дозатор від 86 мм до 142 мм у висоту. Cистема Cappuccino для приготування капучино. Запатентована система CRF (компактність, надійність, свіжість) – завжди тільки свіжа і ароматна кава. Знімний центральний блок приготування – велика довговічність і простота експлуатації. Завдяки чому очищення кофемашини проводиться без необхідності використання хімічних миючих засобів і сервісного обслуговування. Нова вбудована безшумна кофемолка з установками на 13 ступенів помелу. Унікальна система управління Easy Tronic– простота і зручність. Можливість індивідуальної настройки: рівня фортеці від 6 до 14 г кави на чашку, температури напою, кількості води. Регульований дозатор від 86 мм до 142 мм у висоту. Цифровий дисплей з піктограмами.  Приготування кави з цілих і мелених зерен. Цикл попереднього змочування кави перед приготуванням для максимальної екстракції аромату і смаку. Можливість приготування 2-х чашок кавою одночасно. Кришка контейнера для кави, що зберігає аромат. Новий запатентований термоблок для підтримки коректної і постійної температури еспрессо. Фільтр для води. Знімний резервуар для води (1,8 л). Програми автоматичного промивання і видалення накипи. Програмування жорсткості води. Функція енергозбереження: перехід в режим очікування з нульовим енергоспоживанням.
Ціна: 14400 грн.
Детальніше...
 

Кавова машина Delonghi ESAM-6600

Надрукувати
Преміум-кавоварка виконана в корпусі з неіржавіючої сталі. Запатентована система Automatic Cappuccino (IFD) для приготування капучино, кава з молоком по-італійськи і «латте-маккьято» всього одним дотиком! Капучинатор також оснащений запатентованою системою автоматичного очищення - все що потрібно зробити - просто натиснути на кнопку CLEAN. Нова вбудована безшумна кофемолка з установками на 14 ступенів подрібнення. Новий запатентований термоблок для підтримки коректної і постійної температури еспрессо. Унікальна система CRF (Компактність, Надійність, Свіжість) – в якій застосована запатентована система приготування – Tubeless, блок приготування у момент помелу піднімається прямо до кофемолки, і забирає свіжозмелену каву безпосередньо, без використання трубок або воронок. Там же здійснюється процес попереднього змочування, завдяки чому виходить завжди свіжа, бездоганна кава.
Ціна: 24000 грн.
Детальніше...
 
УКР
EspressoTop50.com
Rambler's Top100
TheCoffeeIndex.com

Купити кавову машину, кавомолоку, каву, еспрессо

Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Хіміків, 10
тел. +38 |096| 77777-40

skype:  kofemashiny
e-mail: frank-coffee@ukr.net

Ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант професійного чи б/у обладнання, еспрессо, кави, кавоварок і також можемо здійснити їх доставку в міста України: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Луцьк, Рівне, Чернівці, Суми, Ужгород, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Макіївка, Вінниця, Сімферополь, Севастополь, Херсон, Чернігів, Черкаси, Горлівка, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Кременчук, Біла Церква та ін.

©2009-2012. Україна. FRANK-COFFEE. Всі права збережено.
Тут створюють сайти